אביב - השכרת רכב
אביב - השכרת רכב

  צרו עמנו קשר

  03-5790909

  השכרת רכב לטווח ארוך

  נמאס לכם לשלם הון תועפות על ביטוח ודלק? רוצים לחסוך בהוצאות התחבורה? מתעניינים לגבי שירותי השכרת רכב לטווח ארוך?
   
  התייעצו עם נציגי אביב במספר 03-5790909, ונתאם עבורכם הצעת מחיר משתלמת.
  יותר ויותר אנשים עוברים אל שירותי השכרת רכב על חשבון רכב פרטי. בניגוד לשירותי השכרה רגילים המסתיימים לאחר מספר ימים בלבד, בעת השכרה לטווח ארוך ניתן ליהנות מיתרונות ייחודיים:
  1. חיסכון – חברות השכרת רכב לוקחות על עצמן את עלויות הטיפול, התחזוקה והביטוח של הרכב. התשלום היחיד המועבר על ידי הלקוח הוא בגין ההשכרה והדלק. אך בעוד רוב הרכבים הפרטיים הם ישנים, וצריכת הדלק שלהם גבוהה, חברות מקצועיות מקפידות על השכרה של רכבים חסכוניים מאוד עבור נסיעות קצרות וארוכות.
  2. נוחות – אנחנו בחברת אביב מתחייבים לרמה גבוהה של אבזור, תקינות וניקיון הרכב. כל הרכבים שלנו נוחים לנסיעה, ומתאימים עבור משפחות ואנשי עסקים כולל השכרת רכבים יוקרתיים.
  3. גמישות – אין צורך להתחייב להוצאה גדולה ומשמעותית, כאשר אפשר ליהנות מתנאים דומים בעזרת שירותי השכרת רכב לטווח ארוך. הגמישות של חברות ההשכרה באה לידי ביטוי בתאריכי האיסוף, ההחזרה ואספקת הרכב החלופי במקרה של תקלה.

  השכרת רכב לטווח ארוך – אנחנו כאן בשבילכם

  על מנת ליהנות מהיתרונות של השכרת רכב לטווח ארוך, יש צורך ביצירת קשר עם נציגי החברות המובילות. גם אם מעולם לא שכרתם רכב, וגם אם אתם רגילים לעשות זאת לתקופות קצרות בלבד, נשמח לעמוד לרשותכם בהקדם.
  אל תישארו לבד בתחום השכרת הרכב. בואו ליהנות מתנאים חסכוניים, נוחים וגמישים עבור השכרת רכב לתקופות קצרות וארוכות. צרו קשר עם אחד מנציגינו, ותוכלו לתאם פגישת היכרות לא מחייבת.
  רוצים לשמוע פרטים נוספים? צלצלו עכשיו למספר 03-5790909, או השאירו פרטים באתר.
  קלאס / Class
  מספר נוסעים / Passengers
  מחיר ל 1-6 ימים / Price for 1-6 days .00
  מחיר ל 7-29 ימים / Price for 1-6 days .00
  *בעונת הקיץ ובתקופות החגים יתווספו תוספות למחיר הקיים.
  Call Now Button