אביב השכרת רכב

צרו עמנו קשר

03-5790909

ליסינג מימוני

רוצים לנהוג על רכב חדש, אבל אין לכם את ההון הדרוש? מעוניינים לבצע עסקת ליסינג משתלמת?בואו להתייעץ עם המומחים של אביב השכרת רכב על פתרונות ליסינג מימוני.
 
ליסינג היא שיטה ייחודית לרכישת רכב. השיטה מתאימה עבור עסקים וארגונים המעוניינים לספק רכב צמוד לעובדים, אך גם ללקוחות פרטיים, המחפשים אחר דרכי מימון משתלמות. חברת ליסינג רוכשת את הרכב, והלקוח מעביר תשלומים חודשיים בלבד.
הסכם הליסינג נעשה לתקופה של מספר שנים קבוע מראש, ובתום התקופה הלקוח יכול להחליט האם לרכוש אתה ציוד במחיר שנקבע, או להחזיר את הציוד ולסיים את ההתקשרות.
ליסינג מימוני הוא המושג אותו צריכים להכיר לקוחות פרטיים. בליסינג כזה הלקוח מקבל את הרכב, ומתחזק אותו בעצמו.
ההוצאות היחידות על הרכב הן טיפולים, תחזוקה שוטפת וביטוח, אך התשלום החודשי מכסה את הריבית ואת הפחת אותם סופגת חברת הליסינג.

ליסינג מימוני עם הטובים ביותר

אנחנו בחברת אביב השכרת רכב מכירים את הקשיים המלווים גיוס הון עבור רכישת רכב. אנו מתחייבים לתשלום חודשי הוגן ופרמיה נמוכה, בעיקר בהשוואה לעסקאות ליסינג אחרות.
יש לנו צי רכבים מגוון המתאים עבור קהלי יד שונים כגון:
  • נהגים צעירים וחדשים
  • משפחות
  • בעלי עסקים המשתמשים ברכב לצרכי עבודה

 

איתנו תוכלו להתעניין לגבי תכנית ליסינג ייחודית לעסקים ולפרטיים, החל מ-3 חודשים.
אנו עוסקים במכירת רכב יד שנייה ובמימון מלא, ויש לנו מערך משוכלל של ניהול ציי רכב. כל כלי הרכב שלנו מאובזרים ברמה הגבוהה ביותר, והלקוחות שלנו נהנים ממערכות הגנה משוכללות.
 

פתרונות מימון יצירתיים

היתרון שלנו הוא התמחות בהשכרת רכב, ומיומנות במתן שירות יומיומי שוטף עבור עסקאות ליסינג.עם חברתנו לא תצטרכו לקחת סיכון ולהתחייב להוצאות גבוהות.
כל אחד מנציגי החברה ישמח לספר לכם על פתרונות מימון יצירתיים, המותאמים בעיקר לתקציב האישי שלכם.
ליסינג מימוני הוא הדרך הטובה ביותר לנהוג כיום על רכב חדש. שיטת הליסינג מוכיחה את עצמה עבור הלקוחות וזוכה להצלחה בכל רחבי העולם.
שילוב בין יתרונות השיטה לבין צוות מנוסה,דינאמי ומקצועי של חברת אביב השכרת רכב יבטיח עבורכם שיפור משמעותי באיכות החיים. הפסיקו להתפשר על נהיגה ברכב קטן או לא בטיחותי. עברו אל פתרונות הליסינג שלנו, ולא תתחרטו.
 
רוצים לשמוע פרטים נוספים על עסקאות ליסינג? מעוניינים להשוות בין הוצאות על כלי רכבבקטגוריות שונות?השאירו פרטים באתר, ונשמח לטפל בכם בהקדם.
קלאס / Class
מספר נוסעים / Passengers
מחיר ל 1-6 ימים / Price for 1-6 days .00
מחיר ל 7-29 ימים / Price for 1-6 days .00
*בעונת הקיץ ובתקופות החגים יתווספו תוספות למחיר הקיים.