אביב השכרת רכב

צרו עמנו קשר

03-5790909
קטלוג השכרת רכב לנהג חדש

נהג חדש? מחפש חברה שתשכיר לך רכב למרות היותך חדש???

פנה לאביב השכרת רכב – ונהיגה נעימה ובטוחה!

חייג: 5790909 – 03

השכרת רכב לנהג חדש אביב השכרת רכב – השכרת רכב לנהג חדש

אביב השכרת רכב מספקת שירותי השכרת רכבים לנהגים חדשים. זאת משום שאנחנו מבינים שגם לנהגים חדשים מגיעה האפשרות לשכור רכב לצורכי טיול, עבודה או סידורים. אם אתם נהגים חדשים מעל גיל 21, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל את כל הפרטים אודות השכרת רכב לנהג חדש. הנציגים האדיבים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולהסביר לכם בפירוט את כל התנאים וההגבלות החלים עליכם וכמובן גם את כל האפשרויות העומדות בפניכם. תוכלו לבחור רכב ממגוון הרכבים שאנחנו משכירים לנהגים חדשים, וליהנות משירות מקצועי לאורך כל הדרך.

השכרת רכב לנהג חדש נהג חדש מוגדר בישראל כמי שברשותו רישיון נהיגה למשך תקופה של שנתיים או פחות.

נהג כזה הוא נהג הנמצא תחת פיקוח הדוק יותר ומשום כך, במידה שיבצע עבירות, העונש לו הוא צפוי חמור הרבה יותר מהעונש שייגזר על נהג ותיק שביצע את אותה עבירה בדיוק. כך למשל, נהג חדש שלא ציית למרור “תן זכות קדימה”, שלא ציית לרמזור או שהיה מעורב בתאונת דרכים שבגינה נפצעו אנשים, ייענש בשלילה של רישיון הנהיגה לתקופה שתיקבע על ידי בית המשפט. זאת לעומת נהגים ותיקים שיבצעו את אותן עבירות, ובחלק מהמקרים יוטל עליהם רק קנס כספי וצבירת נקודות. עוד חשוב לציין, שלנהג חדש שטרם מלאו לו 21 שנים אסור להסיע למעלה משני נוסעים, אלא אם יושב לצדו נהג מלווה, שמוגדר על פי החוק כנהג ותיק.

השכרת רכב לנהג חדש השכרת רכב לנהג חדש בישראל

בשל העובדה שנהג שאין לו ניסיון רב בנהיגה הינו נהג שעלול לבצע עבירות שונות במהלך הנהיגה וכן תאונות דרכים (לא עלינו), חברות רבות בתחום השכרת הרכב אינן מספקות שירותי השכרת רכב לנהג חדש. למרות זאת, יש חברות שכן מספקות את השירות, אולם על מנת לבטח את עצמן ככל שניתן, הן גובות מנהגים חדשים תעריפים גבוהים יותר עבור ביטוח רכב ועבור השתתפות עצמית במקרה של גניבה או חלילה של תאונה. יש חברות שאף מעלות את מחירי ההשכרה עצמה כאשר מדובר בשירותי השכרת רכב לנהג חדש.

השכרת רכב לנהג חדש השכרת רכב לנהג חדש בחו”ל

חשוב לדעת, שבחו”ל אין משמעות לכך שברישיון שלכם כתוב שאתם נהגים חדשים. אבל, במדינות שונות יש הגבלות על הגיל בו ניתן לשכור רכב, ולכן אם אתם צעירים מדיי על פי התקנות של החברה לא תוכלו לשכור דרכה רכב בין אם אתם נהגים חדשים ובין אם אתם נהגים ותיקים.

לקבלת מידע נוסף בנושא השכרת רכב לנהג חדש באביב השכרת רכב ולקביעת פגישת ייעוץ עם אחד הנציגים שלנו – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.