אביב - השכרת רכב
אביב - השכרת רכב

  צרו עמנו קשר

  03-5790909

  כל מה שצריך לדעת על השכרת טנדר

  ישנם סוגים רבים ושונים של טנדרים להשכרה, לצרכים המסחריים או האישיים שלכם. כאשר שוכרים טנדר, חשוב לזכור כי טנדרים אלו אינם חפים מסיכונים. לא פעם, אנשים מתקשים להתרגל לנהיגה ברכב גדול, מה שעשוי חלילה להסתיים בתאונה. אם אתם צריכים טנדרים להשכרה, ריכזנו עבורכם מידע שחשוב לדעת. 

  צריכים רכב עבודה, מסחרית או טנדר? יש לכם את האפשרות לשכור רכב מחברת השכרה. אבל רגע לפני שאתם שוכרים את הטנדר שישמש אתכם, יהיה חשוב לברר אם הרכב אכן תואם את הציפיות שלכם ומתאים למטרת ההשכרה. מאחר שיש אפשרויות השכרת טנדר ממגוון חברות שונות ומסוגים שונים, יהיה חשוב לבחור את הרכב שישרת אתכם נכון. 

  לבחור טנדר נכון מחברת ההשכרה 

  בסופו של דבר, בד”כ יהיה מדובר בהשכרת רכב לצרכי עבודה, העמסה, הובלה וכו’. אם הטנדר לא יתאים לציפיות ממנו, הרי שהעבודה לא תוכל להתבצע על צדה הטוב. לפני שאתם חותמים על חוזה ההשכרה שלכם, חשוב להכיר את כל התנאים וההגבלות, הן של הטנדר והן של חוזה ההשכרה. 

  בעוד שחלק מחברות ההשכרה מגבילות קילומטראז’, אחרות עשויות להגביל את שעות הנסיעה ברכב. כמו כן, לפני שתשכירו את הרכב שלכם, ודאו שהוא מצויד כהלכה. זה כולל בדיקת לחץ אוויר בצמיגים ומיכל דלק מלא לפני היציאה לטיול או לעבודה. 

  טנדרים ורכבים מסחריים להשכרה – מה חשוב לדעת? 

  הסוג הפופולרי ביותר של טנדרים המושכרים הם טנדרים שמתאימים להובלות קלות, רכבים מסחריים ועוד. השכרת טנדר תאפשר להנות מהרבה מקום, יכולת העמסה טובה, יכולת גרירה ועוד. זכרו, אמנם טנדרים להשכרה יכולים לשאת משאות גדולים בבטחה, אבל חשוב תמיד לברר מראש את יכולת וכושר הגרירה והעמסה של הרכב. 

  הפרטים האלו רשומים ברישיון הרכב, בדקו זאת לפני השכרת טנדרים מכל סוג. שימו לב לדגל אדום חשוב: אם חברת ההשכרה לא מאפשרת לכם לסקור ולבדוק את רישיון הרכב, תמשיכו הלאה לחברת השכרת טנדר אחרת. 

  לשם מה צריך השכרת טנדר? 

  טנדר הוא רכב המיועד להובלת סחורות, המשמש לרוב בפעילויות מסחריות. בפועל, זהו סוג של מונח כללי לכלי רכב מסחריים קלים.  השכרת טנדרים היא אפשרית לטווח מקומי קצר, טווח בינוני ואפילו לטווח ארוך וחוצה מדינות.

  אם אתם שואלים את עצמכם מהם הסוגים השונים של טנדרים להשכרה, הרי שהמנעד הוא רחב. בעוד שטנדרים מסוימים יצריכו רישיון נהיגה רגיל, השכרת טנדר במקרים אחרים תצריך רישיון על משאית. למשל, שברולט סילברדו היא טנדר אשר מצריך רישיון נהיגה מסוג ג’ (רישיון נהיגה על משאית).

  לחסוך כסף על השכרת טנדרים ורכבים מסחריים 

  השכרת רכב יכולה להיות יקרה אם אינכם יודעים כיצד לבחור עסקה טובה ואת הטנדר הנכון. אפילו עם עסקאות המוצעות על ידי אתרי אינטרנט רבים, עדיין אפשר בימינו לבחור בעסקה הלא נכונה, מה שיוביל גם לעלויות מוגזמות. 

  חשוב להבין אילו אפשרויות זמינות לפני הזמנת הטנדר. השכרת טנדר אפשרית בסוגים שונים הכוללים מכוניות חסכוניות, סטנדרטיות, פרמיום וטנדרים בקטגוריית יוקרה. יש לכם גם אפשרויות לשכור טנדר עם ארגז אחורי נפתח או טנדר שטח, טנדר 4X4 להשכרה ועוד. בחירת הטנדר הנכון תחסוך לכם כסף, כשם שהשוואת מחירים בין חברות השכרה תחסוך לכם גם כן. בואו נדבר גם על זה, מדוע חשוב לערוך השוואת מחירים בין חברות השכרת טנדרים? 

  השכרת טנדר

  השוואת מחירים בין חברות השכרת טנדרים 

  השוואת מחירים היא חובה על מנת לקבל את העסקה הטובה ביותר עבור השכרת הרכב שלכם. בהחלט ייתכן שתקבלו רכב במחיר נמוך יותר, אך עם חבילת ביטוח יקרה יותר. לחלופין, אתם עשויים לקבל מחיר נמוך יותר עם חבילת ביטוח זולה יותר, אבל אולי יהיו פחות תכונות ויכולות לרכב השכור. 

  אז לפני שאתם שוכרים את הטנדר שלכם, הקפידו לבצע ניתוח עלויות ולהשוות מחירים בין חברות השכרה שונות. ישנן לא מעט חברות השכרת טנדר המציעות את שירותיהן, ככה שאפשר לעשות זאת בקלות דרך האינטרנט. קבל מספר הצעות מחיר מחברות השכרה נחשבות, השוו בין ההצעות ובחרו בעסקה המדויקת לכם ביותר. 

  טיפים להשכרת טנדר ואיתור חברת השכרה 

  יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון לפני השכרת טנדר או רכב מסחרי. הטיפים הבאים יכולים לעזור לכם למצוא את המכונית המושלמת לצרכים שלכם:

  – ?צריכים טנדר שכור לטיול שיימשך יותר משבוע

  – ?צריכים לשכור טנדר עבור צרכי עבודה ליום עסקים אחד? אולי יותר 

  – ?האם יש מספיק מקום אחסון במטען של הטנדר

  – ?האם לרכב יש את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים

  – ?איזה סוג דלק נדרש

  – ?האם הטנדר הוא בעל יכולת וכושר גרירה מספק

  – ?האם חברת ההשכרה מציעה הטבות והנחות כלשהן 

  – ?האם חברת ההשכרה מנחילה הגבלות על השכרת טנדר 

  ככל שתדייקו את השכרת הטנדר שלכם, ככה תוכלו גם לדייק את השימושים שלכם מהרכב. אם אתם צריכים סיוע נוסף, תמיד אפשר לקבל חוות דעת או עצה מחברת ההשכרה. תמצאו שם יועצי רכב שנכונים וזמינים לסייע לכם תמיד. 

  להזמנה
  Call Now Button