אביב השכרת רכב

צרו עמנו קשר

03-5790909

טיפים להשכרת רכב ליום אחד

השכרת רכב היא עסקה המתבצעת על בסיס קבוע ומשרתת לקוחות רבים, המחפשים פתרון ניידות זמני. את הרכב ניתן להשכיר על בסיס שעתי, יומי, שבועי חודשי וכן הלאה, וזאת בהתאם לצורך הפרטי של כל אחד ואחת מלקוחות החברה. האפשרות לשכור רכב בהתאם לזמנים שלכם, מאפשרת לכם לשלוט בהוצאות ולהגיע בנוחות למחוז חפצכם. אם אתם עומדים לשכור רכב (על בסיס יומי או שעתי), כדאי שתיקחו בחשבון מספר פרמטרים ושקלו אותם בהתאם, משום שלכל חברת השכרה המדיניות שלה.

נקודות שחשוב לקחת בחשבון

השכרת רכב משפחתי ליום אחד

כדי, שחווית השכרת, הרכב תהפוך לחיובית, קחו בחשבון את הפרמטרים הבאים בטרם אתם נגשים לשכור רכב; הדבר הראשון שחשוב להבין הוא שכל חברת השכרה מחשבת יום שכירות על פי שעות משתנות, ולכן חברה אחת, תחשב יום שכירות משעות הבוקר ועד שעות הערב ואילו חברה מקבילה תחשב את שעות ההשכרה משעות הערב ועד הבוקר למחרת, לפיכך חשוב להבין כיצד הגדירה החברה דרכה אתם שוכרים רכב, מהו “יום השכרה”, כך תמנעו מאי הבנות שיגררו אי נעימויות.

· מיקום הסוכנות – לפני השכרת רכב בארץ הנטייה של רבים היא לבצע סקר שוק, בסיומו מתקבלת לרוב ההחלטה לבחור בעסק שהציע את המחיר האטרקטיבי ביותר, אך בבואכם לשכור את בית העסק, דרכו תבצעו את ההשכרה, כדאי שתיקחו בחשבון לא רק את המחיר, אלא גם את המיקום, חשוב לזכור שההשכרה היא ליום אחד בלבד שהרי לא סביר שתיסעו מרחק רב מידי רק בשל המחיר הזול. נסיעה אל סוכנות רכב הממוקמת באזור מרוחק מכם, תגבה לא רק זמן יקר (שסביר כי הוא חשוב לכם ביום בו אתם זקוקים לרכב), אלא גם הוצאות עבור התחבורה אל מקום האיסוף. בהמשך לאמור לעיל, אל לכם להיכנס אל חברת הנסיעות הראשונה שקרובה אל ביתכם רק משום הקרבה – חשוב מאוד לבדוק את העלות ביחס למחירים אותם מציעות חברות אחרות.

· על אף העובדה שאתם שוכרים רכב ליום אחד, חשוב שלא תבזבזו כסף מיותר על דלק וכדי שזה לא יקרה, בדקו היטב את צריכת הדלק של הרכב אותו אתם עתידים לשכור – ישנם רכבים בעלי צריכת דלק גבוהה ומאידך קיימים רכבים בעלי צריכת דלק נמוכה יותר.

· המטרה, לשמה אתם שוכרים את הרכב, היא שתסייע לכם לבחור ברכב שיספק את צרכיכם ולראיה, אם אתם שוכרים רכב כדי להעביר תנור, שירשתם מהדודה שהחליפה בחדש, הרי שכדאי לשכור רכב מסחרי קטן, אך אם אתם שוכרים רכב כדי להגיע לחתונה מחוץ לעיר, נכן שתשכרו רכב בהתאם למספר הנפשות, אם אתם בדרך לפגישה חשובה והרושם הראשוני חשוב לכם, חשבו על רכב יוקרתי וכן הלאה.

· סוגי וגדלי הרכבים שיש לחברות השכרת הרכבים להציע הם רבים ומגוונים וכדי שתצליחו לענות בדיוק על המטרה והצורך, חשוב שתבצעו בדיקת שטח קטנה (עם עצמכם ועם חברות ההשכרה) – בדיקה שתערוך חצי שעה עד שעה לכל היותר, אך היא שתצליח לדייק את הבחירה.

טיפים להשכרת רכב ליום אחד

· ביטוח – עוד לפני שאתם חותמים על החוזה ומכניסים את המפתח לסוויץ’, בדקו את הפוליסה ואת הכיסוי הביטוחי שהיא מספקת לכם (לכל מקרה שלא יהיה) ובמידת הצורך שקלו לרכוש ביטוח מקיף יותר, זאת כדי שתצליחו למנוע עלויות גבוהות במקרה של נזק.

· נוחות – קריטריון נוסף אותו חשוב לבחון או נוחות הנהיגה. כנסו לרכב, שאותו אתם עתידים לשכור ובדקו כי הישיבה נוחה לכם ואתם מרגישים בו נוח.

לסיכום – חברת השכרת רכב ככל שתהיה, תשמח עד מאוד להשכיר לכם רכב כך שאל לכם להרגיש שלא בנוח לשאול את כל השאלות כדי שהעסקה אותה תבצעו תהיה נכונה לכם.