אביב השכרת רכב

צרו עמנו קשר

03-5790909

השכרת רכב חודשית

מחפשים להשכיר רכב לחודש? הגעתם למקום הנכון

השכרת רכב לחודש הינו שירות השכרה המאפשר לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות מניידות מקסימאלית לאורך כל ימות חודש ההשכרה.
שירות זה מיועד לכל אחד ואחת מביניכם המחזיק ברישיון נהיגה, וזאת ללא קשר לוותק הרישיון.

יחד עם זאת, חשוב לציין שתעריפי השכרת רכב לחודש נקבעים בין היתר בהתאם לזהותו של השוכר, כאשר קיים פער
תעריפי בין עלויות השכרת רכב לחודש לנהגים חדשים לבין השכרת רכב לחודש לנהגים וותיקים.

השכרת רכב לחודש – מה חשוב לדעת על עלויות ההשכרה?

השכרת רכב לחודש מחיר נקבע בראש ובראשונה בהתאם לסוג וגודל הרכב הנדרש לכם, כאשר קיים פער תעריפי בין רכבי השכרה מסחריים לרכבי השכרה פרטיים. אצלנו בחברת אביב – השכרת רכב, תוכלו למצוא היצע הולך וגדל של רכבי השכרה מסחריים ופרטיים כאחד. היצע הרכבים שלנו, מאפשר לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות מהרכב המותאם ביותר לצרכי הניידות הנחוצים לו לאורך כל תקופת ההשכרה.

פרמטר מרכזי נוסף המשפיע על עלויות השכרת רכב לחודש ימים, קשור לזהותו של השוכר והוותק התחבורתי העומד לרשותו, וזאת לנוכח התעריף הביטוחי הנכלל בתעריפי עלויות ההשכרה. לפיכך, השכרת רכב לחודש נהג חדש תהיה כרוכה בעלויות ביטוחיות גבוהות יותר והדבר משפיע באופן ישיר על עלויות ההשכרה בהשוואה לעלויות הנדרשות מנהגים וותיקים.

בכל הנוגע לשאלה כמה עולה השכרת רכב לחודש, חשוב לציין שמעבר לפרמטרים המופיעים לעיל, עלויות ההשכרה נקבעות בהתאם למטרה שלשמה אתם שוכרים את הרכב וגם בהתאם למספר הקילומטרים לאורך חודש ההשכרה. בכל חוזה השכרת רכב לחודש ימים, עומדת לרשותכם מכסת קילומטרים הנקבעת בהתאם למטרת ההשכרה, כאשר כל קילומטר מעבר למספר הקילומטרים המצוינים במכסה, תחייב אתכם בתשלום נוסף עפ”י תעריף קבוע לכל קילומטר.

השכרת רכב לחודש בחברת אביב

מחפשים אחר רכב השכרה לחודש ימים? הגעתם למקום הנכון!

אצלנו בחברת אביב השכרת רכב, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מקצועיים לאורך כל תקופת ההשכרה וביניהם:

  • מגוון רחב של רכבי השכרה לכל מטרה – לרשותנו, צי רכבי השכרה חדישים ומתוחזקים המאפשר לכם לבחור את הרכב המותאם ביותר עבורכם. רכבי ההשכרה שלנו כוללים בין היתר: רכבי השכרה קומפקטיים, רכבי השכרה פרטיים ומשפחתיים (כולל רכבי השכרה 7 מקומות),  רכבי יוקרה להשכרה (כולל רכבי מנהלים), רכבים מסחריים להשכרה – כולל רכבי הובלה, טנדרים ועוד.
  • כיסוי ביטוחי מורחב – השכרת רכבים לחודש ימים באמצעותנו, הינו שירות השכרה המאפשר לכם ליהנות מכיסוי ביטוחי מורחב לאורך כל תקופת ההשכרה. במידת הצורך, אנו מאפשרים לכם להרחיב את הכיסוי הביטוחי גם לנהגים צעירים/חדשים אשר יעשו שימוש בכלי הרכב המושכר לאורך תקופת ההשכרה.
  • שירות אישי לאורך כל תקופת ההשכרה – לקוחותינו נהנים משירות ויחס אישי לאורך כל תקופת ההשכרה. שירות זה בא לידי ביטוי גם בשלב התאמת כלי הרכב לצרכי ההשכרה הנחוצים לכם וגם לאורך כל התקופה במידה ואתם נתקלים בבעיה ו/או תקלה בכלי הרכב המושכר.
  • תעריפי השכרה הגיוניים ומשתלמים – ההיצע הגדול של רכבי ההשכרה העומד לרשותנו, מאפשר ללקוחותינו ליהנות מתעריפי השכרה נוחים ומשתלמים בכל מסלולי ההשכרה המוצעים על ידינו, לרבות, מסלולי השכרת רכב לחודש ימים.
  • מכסת קילומטרים גבוהה – השכרת רכב לחודש ימים באמצעותנו הינו שירות המאפשר לכם ליהנות ממכסת קילומטרים גבוהה במיוחד. מכסה זו מאפשרת לכם לבצע אינספור נסיעות במהלך חודש ההשכרה מבלי לדפוק חשבון למספר הקילומטרים.

מתלבטים בנוגע לסוג וגודל הרכב?  המומחים שלנו כאן לרשותכם!

השכרת רכב לחודש ימים הינו אחד ממסלולי ההשכרה הנפוצים ביותר בחברתנו. מסלול זה מאפשר לכם ליהנות מניידות מקסימאלית לאורך כל תקופת ההשכרה והוא מאפשר לכם ליהנות מהיצע הולך וגדל של רכבי השכרה. אחד מהשירותים הנלווים המוצעים על ידינו במסגרת מסלול השכרה חודשי, הינו שירות מקצועי לבחירת הרכב המתאים ביותר לצרכי ההשכרה הנחוצים לכם – וכל זאת בהתאמה מרבית למסגרת תקציב ההשכרה העומד לרשותכם.

אביב מספקת שירותי השכרת רכב על בסיס חודשי ומזמינה אתכם ליהנות משירות מקצועי שעושה את ההבדל.
לפרטים ולהזמנות חייגו 03-5790909 ונשמח לעמוד לשירותכם.

למי מתאימה השכרת רכב חודשית?

  • ללקוח עסקי הקולט עובד לתפקיד זמני – השירות מאפשר לעובד ליהנות מתנאי עבודה הוגנים ושווים, ולמעסיק –לשלם רק עבור תקופת ההעסקה עצמה. בדרך זאת כולם נהנים מכל היתרונות וכל הצדדים יוצאים מרוצים.
  • ללקוח עסקי הזקוק לרכב לפרויקט זמני – אם אתה זקוק לרכב רק לצורך פרויקט מסוים שאתה יודע את מועד סיומו,תוכל ליהנות מרכב איכותי ואמין שיאפשר לך לנוע בכבישי הארץ בבטחה ובנוחות.
  • ללקוח שרכבו הפרטי נגנב או עבר תאונה (חלילה) – אם האוטו הפרטי שלך מושבת, בין אם בגלל תאונה שעבר ובין אם הוא נגנב, תוכל להשתמש בשירותי השכרת רכב חודשית של אביב. שירות זה יאפשר לך להמשיך ליהנות מכל היתרונות של בעלות על רכב ולהמשיך בשגרתה חיים הרגילה.
  • ללקוחה נמצא בארץ לתקופה מוגבלת – תייר או תושב חוזר הנמצא בארץ למשך פרק זמן מסוים בלבד, יכול ליהנות מכל היתרונות של נהיגה ברכב שמאפשרים לו לטייל בבטחה ובנוחות – בלי לשלם הון על מוניות או להיות תלוי בחסדי התחבורה הציבורית.
  • ללקוח שמכר את רכבו וזקוק לרכב לתקופה זמנית – אם מכרת את הרכב הפרטי שלך ועוד לא מצאת רכב אחר (או שמצאת רכב שיכול לעבור אליך רק עוד פרק זמן מסוים) תוכל גם אתה ליהנות משירותי השכרת רכב חודשית של אביב.

פתרון מצוין וזול לזקוקים לרכב באופן זמני

כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו, להגיד לנו שאתם מתעניינים בשירותי השכרת רכב חודשית ואנחנו כבר נדאג לסייע לכם בבחירת הרכב המתאים לצרכים,להעדפות ולתקציב שלכם.
 
למידע נוסף ולבחירת הרכב הזמני שלכם חייגו עכשיו 03-5790909 ונשמח לעמוד לשירותכם.