אביב השכרת רכב

צרו עמנו קשר

03-5790909

השכרת רכב חודשית

image

פתרון מצוין וזול לזקוקים לרכב באופן זמני

 אביב מספקת שירותי השכרת רכב על בסיס חודשי ומזמינה אתכם ליהנות משירות מקצועי שעושה את ההבדל.
 
לפרטים ולהזמנות חייגו 5790909 – 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.

למי מתאימה השכרת רכב חודשית?

  • ללקוח עסקי הקולט עובד לתפקיד זמני – השירות מאפשר לעובד ליהנות מתנאי עבודה הוגנים ושווים, ולמעסיק –לשלם רק עבור תקופת ההעסקה עצמה. בדרך זאת כולם נהנים מכל היתרונות וכל הצדדים יוצאים מרוצים.
  • ללקוח עסקי הזקוק לרכב לפרויקט זמני – אם אתה זקוק לרכב רק לצורך פרויקט מסוים שאתה יודע את מועד סיומו,תוכל ליהנות מרכב איכותי ואמין שיאפשר לך לנוע בכבישי הארץ בבטחה ובנוחות.
  • ללקוח שרכבו הפרטי נגנב או עבר תאונה (חלילה) – אם האוטו הפרטי שלך מושבת, בין אם בגלל תאונה שעבר ובין אם הוא נגנב, תוכל להשתמש בשירותי השכרת רכב חודשית של אביב. שירות זה יאפשר לך להמשיך ליהנות מכל היתרונות של בעלות על רכב ולהמשיך בשגרתה חיים הרגילה.
  • ללקוחה נמצא בארץ לתקופה מוגבלת – תייר או תושב חוזר הנמצא בארץ למשך פרק זמן מסוים בלבד, יכול ליהנות מכל היתרונות של נהיגה ברכב שמאפשרים לו לטייל בבטחה ובנוחות – בלי לשלם הון על מוניות או להיות תלוי בחסדי התחבורה הציבורית.
  • ללקוח שמכר את רכבו וזקוק לרכב לתקופה זמנית – אם מכרת את הרכב הפרטי שלך ועוד לא מצאת רכב אחר (או שמצאת רכב שיכול לעבור אליך רק עוד פרק זמן מסוים) תוכל גם אתה ליהנות משירותי השכרת רכב חודשית של אביב.
כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו, להגיד לנו שאתם מתעניינים בשירותי השכרת רכב חודשית ואנחנו כבר נדאג לסייע לכם בבחירת הרכב המתאים לצרכים,להעדפות ולתקציב שלכם.
 
למידע נוסף ולבחירת הרכב הזמני שלכם חייגו עכשיו 5790909 – 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.