אביב השכרת רכב

צרו עמנו קשר

03-5790909

השכרת טנדר

כאשר חושבים על השכרת רכב, תמיד חושבים על רכב פרטי קטן או משפחתי אשר עתיד לשמש למגוון מטרות והראשית מביניהן, להיות מה שהוא בדיוק: כלי רכב. יחד עם זאת, רכב פרטי אינו הרכב היחיד העומד להשכרה עבור הציבור וכן, אנחנו מתכוונים לטנדר.

בואו נכיר את הטנדר, נבין למה הוא יכול לשמש אותנו ובעיקר, נבין מדוע גם אתם צריכים לשכור טנדר ולהפוך את החיים שלכם לקלים, נוחים ונעימים. חגרו חגורות, אנחנו מתחילים.

השכרת רכב – השכרת רכב בארץ כוללת השכרת רכבים פרטיים, השכרת רכב יוקרה , השכרת רכב מסחרי וכמובן ניתן גם לשכור טוסטוסים ואופנועים. בשנים האחרונות, החל גל שכירת קרוואנים להתעורר אך מדובר על השכרה מעט מורכבת יותר.

השכרת טנדר להובלה

מה הוא טנדר?

טנדר הינו רכב המשמש להובלת מטען. שמו השני הוא מטענית ועל פי התקן האמריקאי, מדובר ברכב שמשקלו אינו עולה על 6300 ק”ג. בטנדר נמצא תא נהג הנקרא קבינה ומאחורי תא זה, ישנו ארגז היכול להיות פתוח או סגור. ישנם גם טנדרים המגיעים ללא ארגז מטען.

דרך הבדלה בין טנדרים היא לפי קבוצת תא הנהג וגודל הטנדר; על פי גודל קיימים טנדרים גדולים, בינוניים או קטנים. על פי קבוצת תא הנג ניתן למצוא תא נהג בעל שורת מושבים אחת (חד קבינה) או תא נהג בעל שורה נוספת למושבים (דאבל קבינה).

עובדה מעניינית היא שבמרבית הארצות הדוברות את השפה האנגלית, הטנדר מכונה רכב פיקאפ (Pickup) ובצפון אמריקה (ארצות הברית וקנדה), מכונה הטנדר פיקאפ טראק (Pickup Truck) או בקיצור טראק.

מתי מומלץ לשכור טנדר

♦ טיול משפחתי הכולל לינה בשטח – מרבית בתי האב בישראל בעלי רכב אחד לפחות והרוב הגדול מבעלי הרכבים, בעלי רכבים פרטיים. כמובן, שישנם רכבים מסחריים וגם רכבים גדולים אך בעל הרכב השכיח יהיה בהחלט בעל רכב משפחתי.

ולכן, כאשר רוצים לצאת לטיול משפחתי גדול ולעשות קמפינג בטבע הפתוח, טנדר יהיה בחירה נכונה וכזו אשר תעזור לטיול לעבור בצורה הטובה ביותר וללא תקלות מבחינת רכב, כמות ציוד או תוואי השטח אשר רכב פרטי לא יוכל לעבור בו.

♦ מזל טוב, אתם עוברים דירה! – כאשר אנחנו עוברים דירה, עלינו לקחת איתנו את כל הציוד שלנו ולשנע אותו ממקום למקום. בין כל החפצים שאגרנו במהלך החיים, תמיד יהיו חפצים גדולים מאוד אשר לא יכנסו ברכב הפרטי שלנו או של מי מהחברים והמשפחה שעוזרים לנו.

מעבר לכך, סביר להניח שיקח יותר מטיול אחד מהדירה הנוכחית לדירה החדשה על מנת להעביר ציוד של בית שלם ולכן זו הנקודה בדיוק למתי טנדר יכול להיות מאוד ידידותית, חסכוני וחכם.

אין ספק שבטנדר תוכלו להעביר גם כמות גדולה של ציוד וגם חפצים גדולים כגון בסיס המיטה, מקרר, מכונת כביסה, כורסא ועוד. מומלץ לשכור רכב עם ארגז פתוח וכזה שיהיה דאבל קבינה שכן ישנם פריטים אשר תרצו שינוחו להם במהלך המעבר על גבי המושב ולא בארגז.

השכרת טנדר - להובלה

♦ גינת החלומות שלנו – המון אנשים חולמים על לקנות בית עם גינה אך מה שהם שוכחים לחלום עליו הוא הטיפול בגינה. מועד נכון לביצוע השכרת רכב מסוג טנדר, יהיה כאשר ישנו פרויקט גינון ועבורו צריך לשנע את כל כלי העבודה ואת הצמחייה שתרצו לשתול.

אתם בטח תוהים למה כדאי לשכור טנדר והתשובה לכך נחה בכל אחת ואחת מהמועדים בהם מומלץ לשכור טנדר ולהשאיר בחניית הבית את הרכב הפרטי. בין אם אתם רוצים לצאת לטיול משפחתי לבין אם לעבור לבית החדש שלכם, טנדר הוא הרכב אותו אתם צריכים לשכור.

טיפ קטן לסיום, בין אם בחרת לבצע השכרת רכב מסחרי, השכרת רכב יוקרה או כל סוג של השכרת רכב בישראל, שקלו את האופציה של שכירת טנדר באחד מהמועדים אותם ציינו מעלה או סתם אם מתחשק לכם לעשות טיול ברחבי הארץ ולעשותו בניחותא מלאה ועם כל הציוד הדרוש.