השכרת רכב - אביב

צרו עמנו קשר

03-5790909

השכרת רכב מסחרי גדול

יש לכם עסק? השכרת רכב מסחרי גדול מהווה פתרון אידיאלי עבורכם

 

במידה ואתם מנהלים עסק המצריך נסיעות ארוכות, הרי השכרת רכב מסחרי גדול יכולה לתת לכם מענה הולם לצרכים שלכם. חברתנו מאפשרת לכם לרכוש רכב מסחרי גדול. תחום השכרת הרכבים בארץ אינו נחשב לנפוץ במיוחד, זאת בשל העובדה כי חברות רבות מעדיפות לעשות שימוש ברכבם הפרטי בהשוואה למדינות אחרות בעולם.

לשאלה מדוע זה המצב, הרי תשובה אפשרית יכולה להיות כי השכרת רכב לחברות נתפסת כפעולה יקרה מדי מה שמוביל ליוקר בעלויות. אנחנו כאן כדי לנפץ עבורכם את הבועה הנ"ל. השכרת רכב עבור חברות היא הוצאה מוכרת לעסקים, מה שמוביל לחסכון משמעותי בהוצאות עבור הובלה או שינוע.   מדובר בחסכון משמעותי מאד עבור בעלי עסקים אשר מאפשר לחסוך כסף על הדלק, טסט וכמובן הביטוח.  אותו רכב מסחרי יכול לשמש להעברת ציוד בקלות ממקום למקום.

image

 חשיבות האבזור

אחד הדברים החשובים ביותר אשר יש לשים לב אליו בעת השכרת רכב בחברת השכרה הוא אביזר וו גרירה. לעיתים במסגרת העבודה, יש צורך להעביר ציוד כבד כמו עגלות או גנראטורים ולכן חשוב לוודא כי יהיה וו גרירה המאפשר את העברת הציוד בצורה הנוחה ביותר. בעת ההשכרה, חשוב לוודא כי ישנו וו גרירה אשר מתאים לציוד אשר בכוונתנו לגרור.

 

 בטיחות

אי אפשר לא להזכיר את הפן הבטיחותי בעת השכרת רכב מסחרי. חשוב מאד לבדוק את המרכיבים בדגמים של הרכבים השונים. כמו כן, חשוב מאד לבחון האם קיים ציד אבזור ברמה גבוהה. חשוב להדגיש כי נהיגה ברכב מסחרי אינה דומה לנהיגה ברכב רגיל ולכן חשוב מאד להקפיד על הבטיחות.

SAMSUNG

פרמטרים חשובים בעת פנייה לחברת השכרת רכבים מסחריים

 

כיום ישנן חברות רבות המציעות שירותי השכרת רכב מסחרי לבעלי עסקים, אך חשוב מאד לא להתפתות לחברה הראשונה שאתם רואים אלא לבחון כמה חברות על מנת שתוכלו ליהנות מנסיעה בטוחה.

 

חשוב מאד להקפיד על מספר פרמטרים חשובים:

 

  • התאמה: עבור בעלי העסקים הזקוקים לרכבים מדובר בפרמטר מרכזי וחשוב. בעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם נוסעים ברחבי המדינה לא מעט שעות ולכן חשוב מאד לבחור את הרכב המתאים ביותר בהתאם למטרת הנסיעה  מכמה בחינות: כמות מקומות הישיבה, גודלו של תא האחסון או גודל מערכת הקירור הקיימת ברכב.

 

  • סוג הרישיון: בעת בחירת רכב להשכרה, חשוב מאד לבחור את הרכב בהתאם לסוג הרישיון של הנהג. זכרו! כי ישנם רכבים אשר דורשים רישיון מתקדם יותר מרישיון דגם B- רישיון המאפשר נהיגה על רכב מסחרי קטן ורכב פרטי.

 

  • תקופת ההשכרה: חשוב לוודא כי תקופת ההשכרה של הרכב תואמת את המשימות שיש לבצע באמצעות הרכב כמו למשל אריזה או שינוע.

 

  • הצעות מחיר: חשוב מאד לברר אודות הצעות מחיר מול החברה . אמנם ניתן לבדוק את ההצעות באמצעות חיפוש באינטרנט, אך שיחה עם נציג החברה תעניק לכם מענה על שאלת המחיר.

חברת אביב השכרת רכב מזמינה אתכם ליצור קשר עם הנציגים על ליהנות מנסיעה בטוחה ברחבי הארץ באמצעות הרכבים המסחריים האיכותיים של חברתנו.

 
תפריט ניווט